هنرهای تجسمی

کتاب حکمت و آداب معنوی در هنر اسلامی و تجلیات آن بر هنر انقلاب اسلامی ایران منتشر شد دیدگاهتان را بنویسید

شناخت سنت حسنه آداب معنوی نگارگری اسلامی ایران طریق اهل «فتوت» بوده، شرط لازم به منظور احیاء فضائل فراموش شده این هنر شریف است. آداب معنوی، طریقی است برای سیر از حکمت به مظاهر هنری که عدم عنایت به آن، سنت حسنه هنر از مسیر حکمت خارج شده و از منزلت والایش دور می افتد. در عصر انقلاب اسلامی که تجدید عهد با موازین حکمت اسلامی و طریق فتوت، سر لوحه سلوک و آزادگی انسان قرار گرفته، فرصت مغتنمی است تا هنرمندان با تکیه بر این سنت حسنه، هنر خویش را تعالی بخشیده و شکوفا نمایند.

حکمت و آداب معنوی در هنر اسلامی و تجلیات آن بر هنر انقلاب اسلامی ایران


محمدعلی رجبی دوانی

 

شناخت سنت حسنه آداب معنوی نگارگری اسلامی ایران طریق اهل «فتوت» بوده، شرط لازم به منظور احیاء فضائل فراموش شده این هنر شریف است.

4,500,000 ریال

حکمت و آداب معنوی در هنر اسلامی و تجلیات آن بر هنر انقلاب اسلامی ایران : شناخت سنت حسنه آداب معنوی نگارگری اسلامی ایران طریق اهل «فتوت» بوده، شرط لازم به منظور احیاء فضائل فراموش شده این هنر شریف است.

آداب معنوی، طریقی است برای سیر از حکمت به مظاهر هنری که عدم عنایت به آن، سنت حسنه هنر از مسیر حکمت خارج شده و از منزلت والایش دور می افتد.

در عصر انقلاب اسلامی که تجدید عهد با موازین حکمت اسلامی و طریق فتوت، سر لوحه سلوک و آزادگی انسان قرار گرفته، فرصت مغتنمی است تا هنرمندان با تکیه بر این سنت حسنه، هنر خویش را تعالی بخشیده و شکوفا نمایند.

شناسه محصول: 543 دسته:

مشخصات کلی

وزن 1181 g
شابك

نویسنده

قطع

نوع جلد

تعداد صفحات

وزن

نوبت چاپ

سال چاپ

شمارگان

زبان

ناشر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *