هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر منتشر شد.( نسخۀ الکترونیکی )

هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر منتشر شد.( نسخۀ الکترونیکی ) دیدگاهتان را بنویسید

هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر منتشر شد.( نسخۀ الکترونیکی )

 

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، شماره هجدهم از سال ششم فصلنامه گلستان هنر، ویژه زمستان ۱۳۹۸، با صاحب‌امتیازی فرهنگستان هنر و سردبیری مهدی مکی‌نژاد منتشر شد.
گلستان هنر نخستين فصلنامه تخصصي در زمينه تاريخ هنر و مطالعات تاريخي هنر و معماري حوزه تمدني ايران است. مقالات این نشریه در دو بخش به مباحث نظري تاريخ هنر و مطالعات تاريخي هنرهاي ايراني اختصاص دارد.
«مفهموم زمان در باغ ایرانی» از آریاسپ دادبه؛ «باغ ایرانی در هفت‌اورنگ جامی» از مهدی حسینی؛ «تجلی باغ و گلزار بر پارچه در دوران اسلامی» از زهره روح‌فر؛ «باغ دلگشای یزد» از کتایون مزداپور؛ «خانه‌باغ فریدون سروشیان در کرمان» از پیمان سلیمانی‌روزبهانی؛ «نقش آب در شکل‌گیری منطقه فین و باغ تاریخی آن: از برنامه‌ریزی منطقه‌ای تا طراحی معماری» از حمیدرضا جیحانی و مریم رضایی‌پور؛ «خطاط دوره آشوب: احوال عبدالله طباخ هروی و ارزیابی قرآنی از او در کتابخانه آستان قدس رضوی» از مهدی صحراگرد؛ «صورت‌مجلس هزینه تعمیرات تابلوهای کاخ‌های سلطنتی» از محمدصادق میرزاابوالقاسمی؛ «گنج‌الصنایع مظفریه» از سعید خودداری‌نایینی؛ عناوین مقالاتی است که در این شماره از گلستان هنر منتشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق همین سامانه نسبت به خرید نسخۀ الکترونیکی این کتاب، اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *