سیاست حریم خصوصی

 1. رمز امنیتی و حفظ ایمیل و آدرس خود : شما مسئول حفظ امنیت و کنترل کافی از هر شناسه ، کلمه عبور ، شماره شناسایی شخصی ، و یا هر کد دیگری که برای دسترسی به خدمات فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين استفاده می کنید هستید. همینطور شما مسئول به روز نگه داشتن آدرس پستی و آدرس ایمیل خود در مشخصات حساب کاربری خود هستید
 2. اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود را به کسی بدهید ( با دادن اطلاعات ورود خود ) و آنها خرید  را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.
 3.  اگر خرید غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است شما باید فورا واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين را مطلع کنید.
 4.  شما باید به طور منظم وارد بخش مدیریت حساب کاربری خود شوید ، تا اطمینان حاصل شود در صورتحساب شما خرید غیر مجاز و یا اشکال دیگر وجود ندارد.
 5. کوکی ها فایل های کوچک داده ای هستند که روی کامپیوتر شما می مانند و به ما این امکان را میدهند که وقتی دوباره به سایت فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين برمی گردید ، شما را به عنوان مشتری خود بشناسیم . زمانی که شما توسط ایمیل و کلمه رمز خود در سایت فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين لاگین می کنید ما یک کوکی از نوع سشن را در کامپیوتر شما ذخیره می کنیم. ما این سشن را به کامپیوتر شما می فرستیم که تا زمانی که در وبسایت فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين لاگین هستید و از صفحات مختلف سایت فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين استفاده میکنید ( در طول همان سشن ) دیگر نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه رمز خود نباشید. ما کوکی های خود را کد می کنیم و به این ترتیب فقط خودمان قادر به ترجمه و بازیابی اطلاعات موجود در آنها هستیم. اگر مایل باشید میتوانید اجازه ذخیره کوکی های ما را در مرورگر خود غیر فعال کنید ، ما همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما یا سایر وسایل ارتباطی شما جمع آوری کنیم تا ریسک و امکان سرقت توسط اشخاص دیگر به اکانت شما کاهش دهیم.
 6. در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر، فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين اکانت را شناسایی و مسدود می نماید. مراتب جهت پیگیری های لازم به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.
 7. نهادهای قانون گذاری، برای محصولات و وسايل خانه هیچگونه مالیاتی از جمله مالیات ارزش افزوده (VAT) در نظر نگرفته اند. لذا، فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين نیز در زمان تهیه فاکتور و ارائه به مشتری،  هیچگونه وجهی از بابت مالیات دریافت نمی نماید.
 8. یکی از تعهدات مهم فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين به کاربران خود ایمن کردن اطلاعات مشتریان در بالاترین سطح استانداردهای امنیت اطلاعات است، به همین منظور فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين از امنیت های کامپیوتری مانند فایروال ها و پنهان کردن اطلاعات به منظور مخفی نگه داشتن اطلاعات در مسیر و عدم دسترسی به آن ، در طول مسیر میان سرورهای فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين تا کامپیوتر کاربران استفاده میکند.
 9. اگر احیاناً در ارسال سفارش شما مشکلی پیش آمده بود (آیتمی اضافه یا کم ارسال شده بود) لطفاً در اسرع وقت با استفاده از اطلاعات موجود در صفحه “تماس با ما” مراتب را به فروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين اطلاع دهید تا مشکل برطرف گردد.
 10. ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک فروشگاه انجام شده و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود
 11. به علت نوع محصولات ارائه شده درفروشگاه اینترنتی هدايتي ديزاين که لوازم ديزاين منزل میباشد ، این فروشگاه اینترنتی مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش نخواهد داشت.
 12. قیمت های ارائه شده در فاکتور پس از نهایی شدن خرید، قطعی می باشد.
 13. قيمتها به خاطر نوسانات بازار، روزانه به روز مي شوند. قيمتي که درزمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.